UbytovanieNaSlovensku.EU

Stránky projektu Ubytovanie na Slovensku.EU slúžia na vyhľadávanie ubytovania na Slovensku. Cieľom stránok je nájsť ubytovanie na jednom mieste, na jednej stránke. Stránky aj preto ponúkajú najviac ubytovania a chát na Slovensku.

Ubytovanie Donovaly je ideálne pre priaznivcov zimných aj letných športov, kým ubytovanie Liptovské Revúce si vás získa Rozprávkovou vtáčou záhradkou a podujatím Revúcke bryndzové halušky. Či už túžite po relaxe alebo aktívnom pobyte, ubytovanie Liptov vás nesklame. Za najlepšie ceny si ho môžete rezervovať ešte dnes prostredníctvom stránky Ubytovanienaslovensku.eu.

Stránky zároveň poskytujú najlepšie ceny ubytovania, pretože cez nich návštevníci komunikujú priamo s majiteľom ubytovania, bez sprostredkovateľov akými sú cestovné kancelárie, agentúry alebo zľavové portály).

Portál zároveň odporúča aj našu Chalupu 84 na stránke ubytovanie Liptovské Revúce ako aj na podstránke ubytovanie Veľká Fatra. Príďte k nám, či už v lete alebo v zime, čaká vás úžasná dovolenka. Tešíme sa na stretnutie s Vami!


Miesto

Liptovské Revúce
časť Nižná Revúca, č. 84
Slovensko

Jednoduché pravidlá

  • minimálny pobyt 2 noci
  • silvestrovský pobyt minimálne 5 nocí
  • celoročne jednotná cena okrem Silvestra

kontaktujte nás

Telefón:
0903 204 340
E-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
GPS:
48°55'52.3"N 19°12'39.2"E